ZÁKLADNÍ INFORMACE

Ojedinělý projekt

Projekt tzv. viladomů je ojedinělým projektem v regionu. Slučuje bydlení v bytovém domě s výhodami a pohodlím rodinného domu v exkluzivní lokalitě Nad Zámkem v Uherském Brodě.

Viladomy jsou šestibytové domy, sestavené ze dvou modulů - domů o třech bytových jednotkách. Každý dům má samostatné schodiště a sestává ze tří bytů o velikosti 2+kk a 3+kk. Byty jsou hlavními pokoji orientovány na jih, na tuto stranu má každý i přímý vstup na balkon, terasu či předzahrádku.

Prohlédněte si půdorysy.

 

Interier

Byty jsou budovány ve vysokém standardu, technologií výstavby obdobnou s výstavbou rodinných domů. Hlavním stavebním materiálem bude keramický blok typu Therm, omítky jádrové s krycím štukem, rozvody TV/SAT signálu do každého pokoje, topení bude zajištěno moderními elektrickými infrapanely s velmi nízkou spotřebou. Teplota v každém pokoji pak bude regulována samostatně elektrickým termostatem. Podlahové krytiny, vnitřní dveře, obklady a dlažby koupelen a WC budou dodány dle požadavků majitele bytu.

Jako nadstandard bude každý podstřešní byt vybaven satelitní anténou, pro komunikaci s příchozími pak videotelefonem a vstup do domu bude opatřen elektronickým zámkem.

Úsporné bydlení

Byty budou taky velmi úsporné ve spojitosti s náklady na bydlení - žádné poplatky za splátky tzv. „revitalizace“, žádné poplatky za dálkový přenos tepla apod.

Každý byt bude vybaven měřidly a každý majitel zaplatí pouze tolik, kolik sám spotřeboval a tomu dodavateli energie, kterého si sám vybere. Nízkou spotřebu všech spotřebičů v domácnosti pak zajistí dvousazbový elektroměr s 20-ti hodinovým nízkým tarifem.

Energetická náročnost budovy: B


Speciální nabídka financování

  • možnost výběru pevné nebo pohyblivé úrokové sazby
  • sleva pro zájemce o tento projekt ve výši 0,2 % z aktuální úrokové sazby
  • fixní sazby momentálně na velmi nízké úrovni např. 5-letý fix od 2,20 % p.a.,
    detailní informace na www.unicreditbank.cz
  • kdykoliv možnost přechodu z pohyblivé na pevnou sazbu
  • Více informací ke stažení [pdf]

 

Proč viladomy?

To co odlišuje tento typ bydlení od ostatních bytových domů je zejména vlastní zahrádka a parkovací místo pro každý byt v domě. Majitel bytu tedy nebude omezen jen na svůj balkon, jako u ostatních bytů v regionu, ale bude moci strávit svůj volný čas i grilováním, zahradničením, děti pak hrou na vlastním pískovišti, a to přímo za domem na vlastní zahrádce.

Parkování a lokalita

Díky vlastnímu parkovacímu místu u domu pak odpadne každodenní starost s parkováním.

Klidné prostředí, slunná lokalita a blízkost přírody jen podtrhuje tuto exkluzivní nabídku bydlení.


Máte zájem o nový byt v této luxusní lokalitě?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat..

Kontakt